Binance, Terra ve Bu 3 Altcoin İçin Duyurdu: Destekliyor!

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni birkaç duyuru yaptı. Duyuruları Terra Luna Classic (LUNC) güncellemesi ile başladı. Ardından, BeamX işlem çiftlerini eklediğini açıkladı. İşte detaylar…

Binance, Terra güncellemesini destekliyor

Bugün sabah saatlerinde yapılan br duyuruda, önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, yaklaşmakta olan Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesi için desteğini açıkladı. Yükseltmenin 15.493.370 blok yüksekliğinde, 20 Kasım 2023, TSİ 12:00 civarında gerçekleşmesi planlanıyor. Binance, ağ yükseltmesini kolaylaştırmak için yaklaşık 20 Kasım 2023, TSİ 11:00’den itibaren Terra Classic ağındaki tokenların yatırılmasını ve çekilmesini geçici olarak askıya alacak. Ancak, aynı ağ üzerindeki tokenların alım satımının bu süre boyunca etkilenmeyeceğini belirtmek önemli.

Kripto alanında bir öncü olan Binance, kullanıcılara yükseltme için tüm teknik gereksinimlerin borsa tarafından ele alınacağını garanti ettiğini söylüyor. Güncelleme sonrası ağın istikrarlı olduğu kabul edildiğinde, Terra Classic ağındaki token(lar) için para yatırma ve çekme işlemleri yeniden açılacak. Bu konuyla ilgili başka bir duyuru yapılmayacak.

BEAMX, marjine eklendi

Terra ağ yükseltmesine ek olarak Binance, hem Çapraz Marjin hem de İzole Marjinde yeni bir ödünç varlık olarak BEAMX’i ekleyerek tekliflerini genişletti. Yatırımcılar artık Çapraz Marjin üzerinde BEAMX/USDT ve OG/USDT gibi yeni alım satım çiftlerini keşfedebiliyor. Ayrıca, kullanıcılara daha çeşitli ticaret seçenekleri sunmak için yeni İzole Marjin çifti olan BEAMX/USDT tanıtıldı. Binance’in bu stratejik hamleleri, borsanın kullanıcıları için sağlam ve çok yönlü bir alım satım ortamı sağlama konusundaki çabalarının bir yansıması.

BEAMX’in ödünç bir varlık olarak eklenmesi ve yeni alım satım çiftlerinin tanıtılması, Binance’in dinamik kripto para piyasasında yenilikçiliğin ön saflarında yer almak için devam eden çabalarını yansıtıyor. Kripto topluluğu Terra Classic ağ yükseltmesini heyecanla beklerken, Binance’in geçişi yönetme konusundaki yaklaşımı dikkat çekiyor.

Merit Circle-BeamX geçişi: Neler olmuştu?

Terra gibi popüler altcoinlerden olan Merit Circle (MC), geçtiğimiz günlered BeamX olarak yeniden markalaşacağını açıklamıştı. Buna göre, elinde 1 MC tutan yatırımcılar, karşılığında 100 BEAM alacaktı. Bu geçiş süreci, birçok borsa tarafından destek aldı. Bunlara Binance de dahil idi. Zira Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance, 14 Kasım’da gerçekleşen Merit Circle-BeamX geçişini desteklemişti.  Şimdi, geçişin tamamlanması üzerine borsa, yeni işlem çiftleri ekleyerek yeni coine desteğini sürdürüyor gibi duruyor. Önümüzdeki süreçte BEAM ile ilgili daha fazla duyuru olup olmayacağını zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir