Gaziosmanpaşa’da yolcusunun husumetlileri pusu kurdu! Genç şoför öldü

Bu videoyu izlemek için lütfen JavaScript’i etkinleştirin

DHA

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde 04.00 sıralarında taksi şoförü Samet Kubiloğlu, Beyoğlu’ndan aldığı 3 yolcuyu Gaziosmanpaşa’ya götürmek için yola çıktı.

Yıldız Tabya Mahallesi’ne geldikleri sırada taksideki yolcularla aralarında husumet bulunduğu öne sürülen şüpheliler taksiye silahla ateş açtıktan sonra uzaklaştı.

Saldırı sırasında taksi park halindeki otomobile çarparak durabildi.

Genç şoför hayatını kaybetti

Taksideki yolcular yaralı halde olay yerinden kaçarken çevredekiler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Polis ekipleri, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

“Biz taksiciler kötü insanlar değiliz”

Samet Kubiloğlu’nun taksici arkadaşı Alpay Kaya, şu ifadeleri kullandı:

Tarlabaşı’nda taksicilik yapıyoruz. 3 şahıs geldi, Gaziosmanpaşa’ya gideceklerini söylediler. Arkadaşımız da götüreceğini söyledi. Sabah kahvaltı yapacağımız sırada Samet’i aradım. Telefonu hastane görevlisi açtı.

Araç kurşunlama olayı olduğunu söyledi. Gencecik çocuk, 2 tane çocuğu var. Annesine de bakıyordu. Bunun arkasında kim duracak? Biz taksiciler kötü insanlar değiliz. Taksicilerin kötü lanse edilmesi neden? Alın işte bir canı kaybettik. Ne yapmamız lazım? Polisten öğrendiğimize göre dün gece yolcuların hasımları var.

Pusu kuruyorlar ve arabayı tarıyorlar. 34 mermi çıktı. Yolcular kaçıyor. Bir mermi arkadaşımızın kalbine isabet ediyor. Samet’i 1 senedir tanıyoruz. Gerçekten melek gibi bir insandı. Kimseye bir zararı yoktu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir